אודות

מגזין חשופה הינו מגזין נשי החושף סיפורים של נשים המתמודדות עם קשיים מתחומי חיים שונים. אותן נשים נחשפו בשמן המלא או בעילום שם, זאת כדי שיוכלו להעביר את סיפורן האישי הלאה. בעקבות הרצון להראות ולהציג סיפורים שכאלו, נבחר השם ״חשופה״.

כאן תוכלו למצוא כתבות על התמודדות עם קשיים של הכרה סביבתית, רדיפה אחר חלום שלכאורה לא בר השגה בחברות שונות, על האלימות הרודפת נשים ועל הכלים להתמודדות עם הקשיים. המגזין פונה לכלל האוכלוסייה ושם לו למטרה להעמיד לרשות הציבור מידע, על נשים מהמגזרים השונים וכן מהקהילות השונות, תוך הצגת המציאות בה הן חיות והשמעת קולן.

אנחנו מתגאות לקחת חלק שמדגיש חיים של נשים ושם לעצמו כמטרה להשמיע את קולן של אותן נשים, ללא שיפוט. כמו כן, את הסיפורים הללו לא תוכלו לקרוא במקום אחר, הנשים שחוו אלימות מהמשפחה והסביבה הקרובה ביותר הצליחו להישאר בחיים ועכשיו המגזין יהיה להן פלטפורמה לחשוף את סיפורן ולהגן על נשים אחרות.

שתהיה קריאה מהנה,
צוות ״חשופה״.

 

חברות המערכת

אופיר ליבה, 24.
״נקשרתי לנושא בעקבות שיחות עם נשים אשר דיברו על חוסר ביטחון ופחד יכולתי להזדהות איתן בעיקר כי הכרתי את זה בחיי האישיים. ולכן היה לי חשוב להביא נושא כזה לקידמת הבמה״.

עביר אלהזייל, 23. 
״אני מגיעה מהחברה הבדואית השמרנית, וגם את החלום שלי ללמוד תקשורת ניסו לעצור אבל בחרתי להמשיך להילחם והלכתי אחרי החלום״. 

ליאור גבריאלוב, 26.
״ההתחברות שלי לפרויקט מגיעה מהמקום הטיפולי, לאחר שלמדתי חצי תואר בפסיכולוגיה. מבחינתי זו דרך לשמוע מנשים שעברו דברים קשים ולשמש להן אוזן קשבת וכך לעזור לעוד נשים שחוו סיפורים דומים ויכולות להתחבר לתוכן״.

אור שוורץ, 27.
״יש לי רצון להוציא סיפורים של נשים ולהשמיע אותן כדי שבעתיד תהיה לנו חברה מקבלת יותר שתתן מקום לעוד סוגים שונים של סיפורים שעוד לא נשמעו״.